KONST / Litografier / Färglitografi 15243264
nr 1524 3264
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 156/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:01:23
26/2 09:45:26
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist